سئو کار و بهینه سازی سایت در اصفهان

علی اصغر لطفـی داستان سئو سئو کار و بهینه سازی سایت در اصفهان
سئو و بهینه سازی سایت اصفهان

داستان سئو

سئو کار و بهینه سازی سایت در اصفهان

ارسال شده توسط علی لطفی

 استخدام سئو کار یا بهینه ساز سایت در اصفهان

جستجو و اهمیت دادن کاربران به عبارتهایی مثل «سئو در اصفهان» ، «بهینه سازی سایت در اصفهان» یا « سئو کار اصفهان» نشان می‌هد برای بسیاری از کسب و کارهای اینترنتیِ، صرف نظر از نوع کسب و کار  یافتن شخصی در محدوده جغرافیایی خودشان – برای بازاریابی اینترنتی – اهمیت زیادی دارد، در صورتی‌که همان فرد به عنوان مجری دیجیتال مارکتینگ یا سئوکار وظیفه دارد، مسیر فروش یا تأمین نیازی را صرفا از طریق اینترنت فراهم کند، داستان جالبی است که برای دستیابی به مشتری می‌توان به اینترنت اعتماد کرد اما به مجری اینترنتی خیر!

بگذریم، اگر شما با جستجوی عبارات بالا به این مطلب رسیدید باعث افتخار است که در شهر شهر گنبدهای فیروزه‌ای یا هر جای دیگر، تسهیل‌گر مسیر حضور  تجارت شما در اینترنت باشم. قبلا در مطلبی تحت عنوان تولید کننده محتوا در اصفهان همین رویکرد را با موضوع دیگری مطرح کردم که از هر دو یک نتیجه مشابه قابل استخراج است به نظر من اعتماد به اینترنت را باید از خودتان شروع کنید. تا زمانی که خودتان احساس می‌کنید فردی که به عنوان همکار قرار است مسئولیتی از تجارت شما به دوش گیرد، الزاما باید در محدوه دید یا دسترسی نزدیک شما باشد، چرا باید فلان مشتری از  هزار کیلومتر آنطرف‌تر غیرحضوری به شما اعتماد کند؟

اینترنتِ امروز صرفا وسیله‌ای برای ارتباط یکطرفه نیست و برون‌سپاری کارها در اینترنت اجتناب‌ناپذیر است. هر چقدر دیرتر این کار را شروع کنید دیرتر با مشکلات و چالش‌های آن مواجه خواهید شد. بخش زیادی از موفقیت در تجارت الکترونیک در اختیار کسانی است که  زودتر از بقیه شروع کردند. در تجارت الکترونیک زودتر شروع کردن یعنی زودتر تجربه کردن، زودتر آموختن و زودتر موانع را برداشتن.

 

نوشته شده توسط علی لطفی

https://alilotfi.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات تخصصی کسب و کار را در مجله آنلاین نت‌استارت بخوانید

نت‌استارت